Castagnus Castagnus #nietracedni

Nie trać figury

Tańcz

Taniec w PMS | Castagnus

Taniec towarzyszy ludziom od wieków, jest używany w uzdrawiających rytuałach, a także by sprowadzać deszcz podczas suszy. W różnych kulturach znaczenie tańca jest odbierane inaczej. Najważniejsze jest jednak to, że zawsze jest on związany z pozytywną energią i pozwala za pomocą ruchów ciała wyrażać uczucia. Taniec pozwala też łagodzić objawy PMS, które dla wielu z Was są uciążliwe i utrudniają codzienne funkcjonowanie.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy proste układy taneczne w rytmie latino, które pozwolą Wam wyciszyć myśli, uwolnić uczucia oraz Nie Tracić Dni na PMS. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Let’s dance!

Adam Móżdżer Adam Możdżer INSTRUKTOR Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej "S" w tańcu towarzyskim i instruktor ZUMBA Fitness.

Zumba – odcinek 5


Herbapol

Castagnus, tabletki. Skład jakościowy i ilościowy: 1 tabletka zawiera 4,5 mg wyciągu suchego z owocu niepokalanka mnisiego (równoważny średnio 45 mg owocu niepokalanka). Wskazania do stosowania: Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w leczeniu łagodnych objawów pojawiających się przed menstruacją (zespół napięcia przedmiesiączkowego - to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki, objawiające się bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, bólami głowy typu migrenowego, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Podmiot odpowiedzialny: Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA, 50-951 Wrocław, ul. św. Mikołaja 65/68.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.