Castagnus Castagnus #nietracedni

Kobieta w roli głównej

Kobieta w roli głównej

Kobieta w roli głównej

Postaw siebie na pierwszym miejscu i zadbaj o swój komfort przed miesiączką. Czuj się kobieco, bez męczących objawów. Koniec z rolą wiecznej statystki we własnym życiu – nadszedł czas na kobietę w roli głównej!

Liczne obowiązki i role społeczne, z którymi przyszło się mierzyć współczesnej kobiecie są nie lada wyzwaniem. W natłoku codziennych zadań i zobowiązań nietrudno zapomnieć o pielęgnowaniu kobiecości. O tym, że jesteś kobietą, przypominają Ci uciążliwe objawy PMS? Walcz z nimi i ciesz się tą lepszą stroną bycia płcią piękną.


Herbapol

Castagnus, tabletki. Skład jakościowy i ilościowy: 1 tabletka zawiera 4,5 mg wyciągu suchego z owocu niepokalanka mnisiego (równoważny średnio 45 mg owocu niepokalanka). Wskazania do stosowania: Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w leczeniu łagodnych objawów pojawiających się przed menstruacją (zespół napięcia przedmiesiączkowego - to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki, objawiające się bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, bólami głowy typu migrenowego, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Podmiot odpowiedzialny: Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA, 50-951 Wrocław, ul. św. Mikołaja 65/68.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.