Castagnus Castagnus #nietracedni

Wszystko o PMS

Obalamy mity

Mity związane z PMS | Castagnus

Czy wiesz, co myślą o PMS osoby z Twojego otoczenia? Czy Ty sama przypisujesz niektóre swoje zachowania wpływowi hormonów na Twój organizm? Fałszywe przekonania o przyczynach, objawach i zaleceniach dla kobiet cierpiących na PMS wciąż funkcjonują w przestrzeni społecznej. Ich twórcami są osoby, które nie rozumieją kobiecego problemu lub go bagatelizują, ale również same kobiety – błędnie interpretujące pewne przesłanki. Mity krążą wśród ludzi i wyrządzają realne szkody. Wyłania się z nich obraz nieszczęśliwej kobiety, pochłaniającej słodycze w zaciszu własnej sypialni, dla której, co najgorsze, nie ma ratunku. Bo czy na objawy PMS naprawdę pomaga tylko czekolada? Czy nie można leczyć dokuczliwych dolegliwości? Czy należy całkowicie zrezygnować ze sportu w trudnym okresie przed miesiączką? Zobacz animację, w której obalamy najpopularniejsze mity na temat zespołu napięcia przedmiesiączkowego.


Herbapol

Castagnus, tabletki. Skład jakościowy i ilościowy: 1 tabletka zawiera 4,5 mg wyciągu suchego z owocu niepokalanka mnisiego (równoważny średnio 45 mg owocu niepokalanka). Wskazania do stosowania: Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w leczeniu łagodnych objawów pojawiających się przed menstruacją (zespół napięcia przedmiesiączkowego - to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki, objawiające się bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, bólami głowy typu migrenowego, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Podmiot odpowiedzialny: Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA, 50-951 Wrocław, ul. św. Mikołaja 65/68.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.