Castagnus Castagnus #nietracedni

Idea kampanii

Eksperyment społeczny

Idea kampanii | Castagnus

Zespół napięcia przedmiesiączkowego - temat tabu, powód do żartów, czy poważny problem, o którym warto rozmawiać? Jak poradzić sobie z PMS? Aby poznać powszechnie panujące opinie na temat PMS postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment.

Do udziału w eksperymencie zaprosiliśmy kilkanaście osób – kobiety i mężczyzn w różnym wieku. W trakcie spotkań pokazaliśmy im historię Julii, która cierpi na dokuczliwe objawy – rozdrażnienie, bezsenność, bóle głowy, huśtawki nastrojów. Początkowo uczestnicy próbowali odgadnąć źródło problemów Julii i dopasować objawy do powszechnie znanych dolegliwości. Zobacz jak ich perspektywa zmieniła się, kiedy odkryliśmy, że nasza bohaterka cierpi z powodu objawów PMS.

Poznaj historię Julii
– zobacz film, który oglądali uczestnicy eksperymentu.

Może zainteresuje Cię również:


Herbapol

Castagnus, tabletki. Skład jakościowy i ilościowy: 1 tabletka zawiera 4,5 mg wyciągu suchego z owocu niepokalanka mnisiego (równoważny średnio 45 mg owocu niepokalanka). Wskazania do stosowania: Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w leczeniu łagodnych objawów pojawiających się przed menstruacją (zespół napięcia przedmiesiączkowego - to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki, objawiające się bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, bólami głowy typu migrenowego, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Podmiot odpowiedzialny: Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA, 50-951 Wrocław, ul. św. Mikołaja 65/68.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.