Castagnus Castagnus #nietracedni

Nie trać figury

Desery

Nie trać figury | Castagnus

Wiele kobiet doświadcza PMS pod postacią objawów takich jak spadek energii, pogorszenie samopoczucia i niezaspokojony apetyt – zwłaszcza na słodycze. Warto, zamiast mlecznej czekolady, czy przekąski z wysoką zawartością tłuszczu i cukru, wybrać zdrowszą alternatywę, która nie tylko zaspokoi chęć na słodkie produkty, ale dostarczy składników wpływających dobroczynnie na zmęczony PMS-em organizm.

Rozpoczynamy nowy cykl #NieTracęFigury, w którym pokażemy Wam, że z objawami PMS można walczyć również w przyjemny sposób. Zapraszamy na deser!

Pudding z mango

SKŁADNIKI / Ilość porcji: 1
Czas przygotowania: 10 minut

200 ml mleka kokosowego2 łyżki nasion chia1/2 mango2 łyżki płynnego miodu
OPCJONALNIEgarść borówek amerykańskich lub malinmigdały w płatkachgorzka czekoladalistki mięty

Pobierz przepis w PDF

PRZYGOTOWANIE

1. Wymieszaj 150 ml mleka z nasionami chia.
2. Przelej do szklanek lub słoiczków. Włóż na noc do lodówki.
3. Obierz mango i zblenduj z pozostałym mlekiem i miodem.
4. Wyłóż owocowy mus na pudding.
5. Udekoruj tak jak lubisz – dodaj owoce, posyp płatkami migdałów, startą czekoladą lub przybierz listkami mięty.


Herbapol

Castagnus, tabletki. Skład jakościowy i ilościowy: 1 tabletka zawiera 4,5 mg wyciągu suchego z owocu niepokalanka mnisiego (równoważny średnio 45 mg owocu niepokalanka). Wskazania do stosowania: Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w leczeniu łagodnych objawów pojawiających się przed menstruacją (zespół napięcia przedmiesiączkowego - to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki, objawiające się bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, bólami głowy typu migrenowego, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Podmiot odpowiedzialny: Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA, 50-951 Wrocław, ul. św. Mikołaja 65/68.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.