Castagnus Castagnus #nietracedni

Nie trać figury

Desery

Nie trać figury | Castagnus

Wiele kobiet doświadcza PMS pod postacią objawów takich jak spadek energii, pogorszenie samopoczucia i niezaspokojony apetyt – zwłaszcza na słodycze. Warto, zamiast mlecznej czekolady, czy przekąski z wysoką zawartością tłuszczu i cukru, wybrać zdrowszą alternatywę, która nie tylko zaspokoi chęć na słodkie produkty, ale dostarczy składników wpływających dobroczynnie na zmęczony PMS-em organizm.

Rozpoczynamy nowy cykl #NieTracęFigury, w którym pokażemy Wam, że z objawami PMS można walczyć również w przyjemny sposób. Zapraszamy na deser!

Różowy koktajl

SKŁADNIKI / Ilość porcji: 1
Czas przygotowania: 15 minut

1 średni surowy burak1 banan200 g mrożonych truskawek200 ml jogurtu greckiego2 łyżeczki siemienia lnianego mielonego200 ml mleka roślinnego

Pobierz przepis w PDF

PRZYGOTOWANIE

1. Obierz buraka i drobno pokrój.
2. Obierz banana i wrzuć w kawałkach do kielicha blendera.
3. Dorzuć pokrojonego buraka, truskawki, jogurt, siemię oraz dolej mleko.
4. Zblenduj na gładką masę.
5. Przelej do szklanki lub butelki.


Herbapol

Castagnus, tabletki. Skład jakościowy i ilościowy: 1 tabletka zawiera 4,5 mg wyciągu suchego z owocu niepokalanka mnisiego (równoważny średnio 45 mg owocu niepokalanka). Wskazania do stosowania: Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w leczeniu łagodnych objawów pojawiających się przed menstruacją (zespół napięcia przedmiesiączkowego - to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki, objawiające się bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, bólami głowy typu migrenowego, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Podmiot odpowiedzialny: Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA, 50-951 Wrocław, ul. św. Mikołaja 65/68.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.